Series
Ratings
13- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0