Series
Ratings
69
Chief KimRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 4.0- Super BandRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Movie RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0