Series
Ratings
90
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0