Series
Ratings
36
Bubble GumRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0