Series
Ratings
175- My Perfect StrangerRated ★ 5.0
- The Sand FlowerRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Fool Me OnceRated ★ 3.5
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.5- Brave Detectives 3Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
- Brave DetectivesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0