Series
Ratings
33- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5