Series
Ratings
67
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Smile, YouRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
BigRated ★ 1.0
JumongRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0