Series
Ratings
106
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0

Missing NineRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0- The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0