Series
Ratings
34- Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0