Series
Ratings
158- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Gangnam B-SideRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- History of ScruffinessRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
- AsuraRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
- The TyrantRated ★ 1.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5