Series
Ratings
247
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Last Chance U: Basketball Season 1Rated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0- My First First LoveRated ★ 2.0
My First First Love Season 2Rated ★ 2.0