Movies
Ratings
104
AssassinationRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0