Series
Ratings
181- Battle of FatesRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Love on the Spectrum U.S. Season 3Rated ★ 4.5
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0