Series
Ratings
79
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
- My Perfect StrangerRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- A Time Called YouRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5