Series
Ratings
96- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 5.0
Mother GamesRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0

Extraordinary YouRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Love RerunRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0