Series
Ratings
56
LostRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.5- SuitsRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.5
- Movie RoomRated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5