Series
Ratings
28
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Loving YouRated ★ 4.0- Captains of the WorldRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5