Series
Ratings
191- UntamedRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Positively YoursRated ★ 1.5
- Love MeRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 3.5

King of DesertRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Number You Have DialedRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Classic ComplexRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- The WhirlwindRated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5