Titles you rated
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5