Series
Ratings
10
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
真(チェンジ!!)ゲッターロボ 世界最後の日Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5