Series
Ratings
274- Midnight MassRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
Inside No. 9Rated ★ 3.5
Inside No. 9Rated ★ 3.5- The AcolyteRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0- Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
- Atlanta Season 3Rated ★ 4.5
- Hilda Season 3Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Hour Season 2Rated ★ 4.0