Series
Ratings
174
Being Human Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.0- Samantha Who?Rated ★ 5.0
- RectifyRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 4.0- Samantha Who?Rated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 4.0- No Ordinary FamilyRated ★ 3.0
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 5.0