Titles you rated
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- The Silent SeaRated ★ 1.0
My MisterRated ★ 5.0
A Very English ScandalRated ★ 3.5- Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5