Series
Ratings
16
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
Byplayers Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0