Series
Ratings
34- DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 5.0- Gokudo MeshiRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 5.0- Running ManRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Around 30 ChanRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
恋がヘタでも生きてますRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 5.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0