Series
Ratings
248
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
- Pyramid GameRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
すいかRated ★ 5.0- LTNSRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0