Series
Ratings
41
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5