Series
Ratings
451- Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Black MirrorRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.5
- Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0