Series
Ratings
123
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0- Dr.B-PANGRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 2.5- New Life BeginsRated ★ 4.5
- Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5- At the MomentRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Romance on the FarmRated ★ 2.0
- Rebirth For YouRated ★ 2.5
- White Cat LegendRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
RikokatsuRated ★ 3.5- Racket BoysRated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0