Series
Ratings
52
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.5- The RainRated ★ 3.5
- ManiacRated ★ 5.0
- Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0