Series
Ratings
11
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0