Titles you rated
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
I-LANDRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0