Series
Ratings
131- AIBOU: Tokyo Detective Duo Season 24Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0- Just a bit EspersRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 2.5
- FenceRated ★ 3.5

RoOT/Route of OddTaxiRated ★ 3.0- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
World Trigger Season 3Rated ★ 3.5
World Trigger Season 2Rated ★ 4.0
World TriggerRated ★ 4.0
もみ消して冬2019夏 ~夏でも寒くて死にそうです~Rated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
- Honnou SwitchRated ★ 3.0
- AIBOU: Tokyo Detective Duo Season 23Rated ★ 3.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 1.5