Series
Ratings
59- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5- Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5