Movies
Ratings
51
Late BlossomRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0