Series
Ratings
14
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0