Series
Ratings
78- The Day of the JackalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Five Star ChefRated ★ 3.0
- The DaysRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Begin Again KoreaRated ★ 4.0
- Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
- Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.0

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0