Series
Ratings
14
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Read or Die OVARated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Mrs. PepperpotRated ★ 1.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
SlayersRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0