Series
Ratings
113
Your Lie in AprilRated ★ 2.5- Agents of MysteryRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 5.0- A Time Called YouRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 1.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5- TomorrowRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 4.0- Lovers of the Red SkyRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0