Series
Ratings
51
GoblinRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0