Movies
Ratings
643
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5- Leave the World BehindRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Shades of the HeartRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- Life Is But a DreamRated ★ 4.0
- TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5