Series
Ratings
65
Little WomenRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Movie RoomRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5