Series
Ratings
50
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- Crime SceneRated ★ 5.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0