Series
Ratings
73- Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0- Ballmastrz 9009Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Samurai JackRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- The Marvelous Misadventures of FlapjackRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5- Golan, The InsatiableRated ★ 2.5
- The SimpsonsRated ★ 3.0
Robot ChickenRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0