Series
Ratings
20
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.0