Series
Ratings
11
Some Day or One DayRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5