Series
Ratings
440- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- SirensRated ★ 2.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Law and The CityRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- You Season 5Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Melo MovieRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The TrunkRated ★ 1.5
- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.5