Series
Ratings
78
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Sailor Moon RRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Digimon Adventure:Rated ★ 2.0
シロでもクロでもない世界で、パンダは笑う。Rated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
35-sai no ShoujoRated ★ 2.0
地獄先生ぬ〜べ〜Rated ★ 0.5
NemesisRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Taira no KiyomoriRated ★ 1.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 2.0
Half Blue SkyRated ★ 4.0
Shinsengumi!Rated ★ 4.5
Senryokugai SosakanRated ★ 2.0