Series
Ratings
20
War of MoneyRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.0
はじめの一歩 Champion RoadRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 2.0
Jikou KeisatsuRated ★ 2.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.5
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
My Dangerous WifeRated ★ 1.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 2.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 1.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
RikuohRated ★ 3.0
Beauty or BeastRated ★ 3.0