Series
Ratings
79- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
명탐정 코난Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5